O mnie

BLI_6856

„Każdy ma do spełnienia swoją osobistą historię, która jest powodem pojawienia się na tym świecie. Ta historia objawia się przez radość spełniania własnego zadania.” (Paulo Coelho).

Moim odkrytym zadaniem jest utrwalanie szczęścia, zaskakujących sytuacji, niezwykłych momentów Twojego życia.
W myśl łacińskiej sentencji „Carpe diem” chwytam dzień i jestem tak szybki jak nadchodząca chwila. Pomogę Ci uchwycić i zatrzymać to, co warte będzie wspomnienia.

Jestem współzałożycielem oraz wiceprezesem Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna, oraz członkiem Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych SPFL.

Posiadam legitymację FOTO-VIDEO wydaną przez Kurię Diecezjalną, upoważniającą mnie do posługi fotoreportera podczas uroczystości religijnych.

Od roku 2010 jestem członkiem programu Nikon Professional Services. Program NPS przeznaczony jest dla elity profesjonalnych fotografów, posługujących się legitymacją prasową oraz posiadających zawodowy sprzęt marki Nikon. Dzięki temu programowi mogę liczyć na błyskawiczny serwis sprzętu, a gdy naprawa nie jest możliwa w ciągu 48h dostaję sprzęt zastępczy. Oprócz tego mam dostęp do najnowszego sprzętu marki Nikon i jego testów, oraz uczestnictwa w warsztatach organizowanych przez Nikon Polska.

 

 

246292501

Comments are closed.