Richie Hawtin na Audioriver 2013 w Płocku.

Kolejna edycja Audioriver za nami. Szkoda że takie wyśmienite festiwale, tak szybko się kończą 🙂 Płock podczas Audiorivera staje się zupełnie innym miastem, miastem tętniącym życiem, zewsząd dochodzą głosy roześmianych ludzi, którzy kołyszą się w rytm muzyki. Aż by się chciało, żeby „audio-rzeka” była kilka razy w roku 🙂

Tak się fajnie składa, że co roku mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu jako fotograf i uwieczniać na kartach pamięci to wszystko co się dzieje podczas festiwalu. A dzieje się zawsze bardzo dużo, tak dużo że nie jestem czasem w stanie być na każdym występie, na którym bym chciał. Miło jest widzieć jak z roku na rok płocki festiwal staję się coraz lepszy i gdy tysiące ludzi wypowiada się w samych superlatywach o Płocku.
W tym roku do naszego miasta przyjechała rekordowo duża publiczność, według organizatora było to 20tys. osób każdego dnia. Powiem szczerze, że z tego co pamiętam z ubiegłego roku patrząc na zdjęcia, które wtedy wykonałem (w zeszłym roku było 16tys. osób) to mam wrażenie, że było ich sporo więcej niż 20tys. ale wypada wierzyć organizatorowi 😉

Przed Wami mała fotorelacja z występu kanadyjskiego artysty tworzącego muzykę elektroniczną, czyli Richie’go Hawtin’a, który przed laty występował pod pseudonimem Plastikman.
Moim skromnym zdaniem, był to jeden z lepszych występów podczas Audioriver 2013. Połączenie muzyki minimalistycznej, którą gra Hawtin z zapierającymi dech wizualizacjami, które potęgują doznania słuchowe jest po prostu czymś niesamowitym, co warto zobaczyć i przeżyć.

richie-hawtinaudioriver-zdjecia
richie-hawtin-zdjecia
audioriver-2013
fotografia-koncertowa
zdjecia-audioriver
circus-tent
festiwal-plock
hubert-dajnowski

Poniżej dwa zdjęcia obrazujące rekordową frekwencję na Audioriver 2013.

Rzeka ludzi podczas Audioriver 2013

Rzeka ludzi podczas Audioriver 2013

Paul Kalkbrenner

Paul Kalkbrenner

PS. jak się spodobało to nie zapomnijcie udostępnić dalej i zostawić pod spodem jakiś ślad po sobie 😉 Dzięki!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tags: , , , , , ,

Zostaw swój komentarz